Ansatte ved næring og nyskaping

Ansatt

Ansvarsområde

Bilde

Birgit Aasgaard Jenssen

Fylkessjef

baj@hedmark.org

Tlf: 958 59 634

  • Lederoppgaver

Espen Køhn

Ass. fylkessjef

espen.kohn@hedmark.org

Tlf: 917 24 687

  • Ass. lederoppgaver
  • Oppfølging innovasjonsstruktur
  • Spill/teknologi
  • Omstilling

Liv Snartland Wilson

Rådgiver reiseliv/opplevelsesnæringer

liv.wilson@hedmark.org

Tlf: 625 44 532 / 906 53 181

Øyvind Nordstrand

Rådgiver

Oyvind.nordstrand@hedmark.org

Tlf: 481 78 222

Kjell Børresen

Rådgiver Landbruk

kjell.borresen@hedmark.org

Tlf: 992 31 778

  • Jordbruk
  • Skogbruk
  • Kompetanse og rekruttering innenfor landbruk

Helmik Slora Kristiansen

Rådgiver

helmik.slora.kristiansen@hedmark.org

Tlf: 470 28 618

Turid Lie

Spesialrådgiver

turid.lie@hedmark.org

Tlf: 976 30 102

  • Kompetanse

Torunn Kornstad

Seniorrådgiver

torunn.kornstad@hedmark.org

Tlf: 625 44 479

Hege Taarud

Leder Regionale forskningsfond

hege.taarud@hedmark.org

Tlf: 977 05 681

Egil Langseth

Prosjektleder Bredbånd

egil.langseth@hedmark.org

Tlf: 900 13 142

Bente Karine Ellingsen

Rådgiver økonomi

bente.karine.ellingsen@hedmark.org

Tlf: 625 44 492

  • Utbetalinger
  • Rapportering
  • Økonomioppfølging

Beate Ryen Bratgjerd

Konsulent

beate.ryen.bratgjerd@hedmark.org

Tlf: 625 44 417

  • Merkantile oppgaver
Kontaktinformasjon og arbeidsområder