Oversikt over tannklinikkene i Hedmark

Tannhelsetjenesten har klinikker i 20 av fylkets kommuner. Engerdal og Rendalen betjenes av naboklinikk eller ved privatpraktiserende tannlege som har avtale med fylkeskommunen. Klikk på aktuell klinikk for å finne mer informasjon om adresse og åpningstider. Alle våre tannklinikker har hjertestarter. Ansatte ved klinikken har gjennomført hjertestarterkurs.

Alvdal tannklinikk
Grindegga 26
2560 ALVDAL
Tlf. 62 48 98 20
Åpningstid: 0800-1530
E-post: alvdal.tannklinikk@hedmark.org

Brumunddal Tannklinikk
Nygata 22
2380 BRUMUNDDAL
Tlf. 62 35 19 30
Åpningstid: 0745-1515
E-post: brumunddal.tannklinikk@hedmark.org

Brøttum Tannklinikk
Sjusjøvegen 49
2372 BRØTTUM
Tlf. 62 33 04 60
Åpningstid: 0745-1515
E-post: brottum.tannklinikk@hedmark.org

Eidskog tannklinikk
Dr. Lunderbyes veg 7
2230 SKOTTERUD
Postadresse: Postboks 83, 2231 Skotterud
Tlf. 62 83 35 60 
Åpningstid: 0800-1530
E-post: eidskog.tannklinikk@hedmark.org

Elverum tannklinikk
Terningen Arena
Hamarvegen 112
2406 ELVERUM
Postadresse: Postboks 1266, Vestad, 2405 Elverum
Tlf. 62 54 41 10
Åpningstid: 0800-1530
E-post: elverum.tannklinikk@hedmark.org

Folldal tannklinikk
Wilhelms veg 15
2580 FOLLDAL
Tlf. 62 47 30 50
Åpningstid: 0800-1530
E-post: folldal.tannklinikk@hedmark.org

Grue tannklinikk
Bruvegen 4
2260 KIRKENÆR
Tlf. 62 94 69 80 
Åpningstid: 0800-1530
E-post: grue.tannklinikk@hedmark.org

Hamar Tannklinikk
Furubergvegen 201
2316 HAMAR
Tlf. 62 54 41 30
Åpningstid: 0800-1530
E-post: hamar.tannklinikk@hedmark.org

Kongsvinger tannklinikk
Otervegen 18
2211 KONGSVINGER
Tlf. 62 82 12 50
Åpningstid: 0800-1530
E-post: kongsvinger.tannklinikk@hedmark.org

Løten tannklinikk
Sykehusvegen 13
2340 LØTEN
Tlf. 62 54 47 90
Åpningstid: 08.00-15.30  
E-post: loten.tannklinikk@hedmark.org

Moelv tannklinikk
Skolevegen 16
2390 MOELV
Tlf. 62 35 17 30
Åpningstid: 0745-1515
E-post: moelv.tannklinikk@hedmark.org

Nord-Odal tannklinikk
Storsjøvegen 2275
2133 GARDVIK
Tlf. 62 97 89 50
Åpningstid: 0800-1530
E-post: nord-odal.tannklinikk@hedmark.org

Os tannklinikk
Rytrøa 14
2550 OS I ØSTERDALEN
Tlf. 62 47 02 50
Åpningstid: 0800-1530
E-post: os.tannklinikk@hedmark.org

Stor-Elvdal tannklinikk (Behandler også pasienter fra Rendalen kommune)
Skoglyvegen 28
2480 KOPPANG
Tlf. 62 46 34 50 
Åpningstid: 0830-1530
E-post: stor-elvdal.tannklinikk@hedmark.org

Sør-Odal tannklinikk
Sykehusvegen 24
2100 SKARNES
Tlf. 62 96 62 90
Åpningstid: 0800-1530
E-post: sor-odal.tannklinikk@hedmark.org

Tolga tannklinikk
2540 TOLGA
Tlf. 62 47 40 50
Åpningstid: 0800-1530
E-post: tolga.tannklinikk@hedmark.org

Trysil tannklinikk (For pasienter fra Engerdal kommune har vi avtale med tannlege Gjermunds, Heggeriset, tlf 62 45 87 64)
Vestbyvegen 7
2420 TRYSIL
Tlf. 62 45 22 70
Åpningstid: 0800-1530
E-post: trysil.tannklinikk@hedmark.org

Tynset tannklinikk
Fedraheimveien 1
2500 TYNSET
Tlf. 62 47 18 20
Åpningstid: 0800-1530
E-post: tynset.tannklinikk@hedmark.org

Våler tannklinikk
Vålgutua 220
2436 VÅLER I SOLØR
Tlf.  62 42 95 80
Åpningstid: 0800-1530
E-post: valer.tannklinikk@hedmark.org

Åkershagan Tannklinikk
Søster Borghilds veg 10
2312 OTTESTAD
Tlf. 62 57 39 70
Åpningstid: 08.00-15.30
E-post: akershagan.tannklinikk@hedmark.org

Åmot tannklinikk
Løypeveien 20
2450 RENA
Tlf. 62 44 71 60
Åpningstid: 0800-1530
E-post: amot.tannklinikk@hedmark.org

Åsnes tannklinikk
Askeladden
Kaffegata 74
2270 FLISA
Tlf.  62 95 53 90
Åpningstid: 0800-1530 
E-post: asnes.tannklinikk@hedmark.org