Tannklinikker

Tannhelsetjenesten har klinikker i 20 av fylkets kommuner. Klikk i kartet for å finne tannklinikkens plassering og finn mer informasjon i listen under kartet.
Sist oppdatert 07.01.2018

Alvdal tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Anke Bolte

Grindegga 26
2560 ALVDAL
Tlf. 62 48 98 20
Åpningstid: 0800-1530
E-post: alvdal.tannklinikk@hedmark.org

Brumunddal tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlegene Branka Dikic, tannlege Alexandra Kvæstad og tannlege Leiv Martin Kvæstad

Nygata 22
2380 BRUMUNDDAL
Tlf. 62 35 19 30
Åpningstid: 0745-1515
E-post: brumunddal.tannklinikk@hedmark.org

 

Brøttum tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Nils Rune Tønnessen og tannlege Tonje Kristine Backer-Holmgren

Sjusjøvegen 49
2372 BRØTTUM
Tlf. 62 33 04 60
Åpningstid: 0745-1515
E-post: brottum.tannklinikk@hedmark.org

Eidskog tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Jostein Verpe og tannlege Nora Jabri

Dr. Lunderbyes veg 7
2230 SKOTTERUD
Tlf. 62 83 35 60 
Åpningstid: 0800-1530
E-post: eidskog.tannklinikk@hedmark.org

Elverum tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Karen Wanda Fredriksen, tannlege Skuli Torfason, tannlege Yessenia C. Fabian

Terningen Arena Hamarvegen 112
2406 ELVERUM
Postadresse: Postboks 1266, Vestad, 2405 Elverum
Tlf. 62 54 41 10
Åpningstid: 0800-1530
E-post: elverum.tannklinikk@hedmark.org

 

Folldal tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Anke Bolte

Wilhelms veg 15 2580 FOLLDAL
Tlf. 62 47 30 50
Åpningstid: 0800-1530
E-post: folldal.tannklinikk@hedmark.org

 

Grue tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Kirsten Tveita

Bruvegen 4
2260 KIRKENÆR
Tlf. 62 94 69 80 
Åpningstid: 0800-1530
E-post: grue.tannklinikk@hedmark.org

 

Hamar Tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Hero I. Hassan, tannlege Marit Teigen, tannlege Martin Kampe, tannlege Tahira Butt

Furubergvegen 201
2316 HAMAR
Tlf. 62 54 41 30
Åpningstid: 0800-1530
E-post: hamar.tannklinikk@hedmark.org

 

Kongsvinger tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Svein Østvoll, tannlege Anne Helene Lien, tannlege Sina Sadeghi, tannlege Bjørg Østvoll, tannlege Orneth Jephthah, tannlege Jørgen Johan Svartorsæther

Otervegen 18
2211 KONGSVINGER Tlf. 62 82 12 50
Åpningstid: 0800-1530
E-post: kongsvinger.tannklinikk@hedmark.org

 

Løten tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Linn-Therese Knashaug og tannlege Prabhdip Zingh

Sykehusvegen 13
2340 LØTEN
Tlf. 62 54 47 90
Åpningstid: 08.00-15.30  
E-post: loten.tannklinikk@hedmark.org

 

Moelv tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Nils Rune Tønnessen, tannlege Vanda Antalovszky og tannlege Tonje Kristine Backer-Holmgren

Skolevegen 16
2390 MOELV
Tlf. 62 35 17 30
Åpningstid: 0745-1515
E-post: moelv.tannklinikk@hedmark.org

 

Nord-Odal tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Vilde Benedicte Rikstad Kleiven

Storsjøvegen 2275
2133 GARDVIK
Tlf. 62 97 89 50
Åpningstid: 0800-1530
E-post: nord-odal.tannklinikk@hedmark.org

 

Os tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Aina Medina Sanchez

Rytrøa 14
2550 OS I ØSTERDALEN
Tlf. 62 47 02 50
Åpningstid: 0800-1530
E-post: os.tannklinikk@hedmark.org

 

 

Stor-Elvdal tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Vilde H. Langdalen

(Behandler også pasienter fra Rendalen kommune)

Skoglyvegen 28
2480 KOPPANG
Tlf. 62 46 34 50 
Åpningstid: 0830-1530
E-post: stor-elvdal.tannklinikk@hedmark.org

 

Sør-Odal tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Øivind G. Ellingsen og tannlege Zainab Jaber Ali

Sykehusvegen 24
2100 SKARNES
Tlf. 62 96 62 90
Åpningstid: 0800-1530
E-post: sor-odal.tannklinikk@hedmark.org

 

Tolga tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Tania Sadat-Sanchez og tannlege Aina Medina Sanchez

Ivarsvei
2540 TOLGA
Tlf. 62 47 40 50
Åpningstid: 0800-1530
E-post: tolga.tannklinikk@hedmark.org

 

Trysil tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Oda Bergjordet Lien, tannlege Farshad Alamdari, tannlege Roza Denize Yazdani og tannlegeTerje Sæthre

(For pasienter fra Engerdal kommune har vi avtale med
tannlege Gjermunds, Heggeriset, tlf 62 45 87 64)

Vestbyvegen 7
2420 TRYSIL
Tlf. 62 45 22 70
Åpningstid: 0800-1530
E-post: trysil.tannklinikk@hedmark.org

 

Tynset tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Kaja Melstrøm, tannlege Thurka Vimalchandran og tannlege Tania Saddat-Sanchez

Fedraheimveien 1
2500 TYNSET
Tlf. 62 47 18 20
Åpningstid: 0800-1530
E-post: tynset.tannklinikk@hedmark.org

 

Våler tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Helene Hanevold og tannlege Soltan Farzi

Vålgutua 220
2436 VÅLER I SOLØR
Tlf.  62 42 95 80
Åpningstid: 0800-1530
E-post: valer.tannklinikk@hedmark.org

 

Åkershagan tannklinikk (Stange kommune)

Kontakt og åpningstider

Tannlege Silje Slettvold, tannlege Reza Nogorabi, tannlege Dzenana G. Croucher, tannlege Prabhdip Singh, tannlege Åsne V. Søberg Kraugerud

Søster Borghilds veg 10
2312 OTTESTAD
Tlf. 62 57 39 70
Åpningstid: 08.00-15.30
E-post: akershagan.tannklinikk@hedmark.org

 

Åmot tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Siv Andrine Nybakk Berntsen

Løypeveien 20
2450 RENA
Tlf. 62 44 71 60
Åpningstid: 0800-1530
E-post: amot.tannklinikk@hedmark.org

 

Åsnes tannklinikk

Kontakt og åpningstider

Tannlege Helene Hanevold og tannlege Julie Marie Ingebrigtsen

Askeladden Kaffegata 74
2270 FLISA
Tlf.  62 95 53 90
Åpningstid: 0800-1530 
E-post: asnes.tannklinikk@hedmark.org 

 

 

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?