Om skolen

Øvrebyen videregående skole ligger i idylliske omgivelser ved Kongsvinger festning. Skolen har 60 ansatte og 450 elever.
Sist oppdatert 05.12.2017

Skolens ledelse

Rektor

Hege Elisabet Nordgaard
Telefon:62825810
Mobil:91797131
e-post: hege.elisabet.nordgaard@hedmark.org

Assisterende rektor

Øivind Smerkerud
Telefon:62825820
Mobil:93210623
e-post: oivind.smerkerud@hedmark.org

Avdelingsledere

Anne Rikvold Jess
Studieleder
Telefon:62825812
Mobil:93068127
e-post:anne.jess@hedmark.org

 

Ingunn Økland Jacobsen
Avdelingsleder språk og samfunnsfag
Telefon:62825823
Mobil:90985657
e-post:ingunn.jacobsen@hedmark.org

 

Jo Håkon Johansen
Avdelingsleder språk og samfunnsfag
Telefon:62825821
Mobil:92061525
e-post:jo.johansen@hedmark.org

Eivind Lande
Avdelingsleder realfag
Telefon:62825822
Mobil:97751954
e-post:eivind.lande@hedmark.org

 

Anders Holm
Adm. leder
Telefon:62825811
Mobil:93015345
e-post:anders.holm@hedmark.org

 

Rådgivere

Anne Rikvold Jess
Studieleder
Telefon:62825812
Mobil:93068127
e-post:anne.jess@hedmark.org

 

Anne Sofie Fagernes
Rådgiver
Telefon:62825815
Mobil:
e-post:anne.sofie.fagernes@hedmark.org

Kontaktinformasjon ansatte

Finn ansatte 

Kontaktlærere

 

Kontaktlærere 2019/2020

 

1STA     Ann Sofie Nybråten

1STB     Amy Dale          

1STC     Rune Stang

1IDE      John Arne Holtet

1SEF      Siri Synnestvedt

1 KOMBI Silvia Holmseth

 

 

2STA     Egill Juvkam

2STB     Helen Evenstad

2STC     Erik Tiller

2IDE      Nina Mohn

2SEF      Therese Walle

 

 

3STA     Arja Sørmo

3STB     Andreas Rønquist

3STC     Hjørdis Ingebrigtsen

3IDE      Olle Lund

3STPÅ   Solveig Benedikte Jansen

Årsmelding

 Årsmelding 2017-18.pdf

Utviklingplan

 Utviklingsplan 2018-19.pdf

Skolens historie

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?