Om skolen

Sist oppdatert 05.12.2017

Ringsaker videregående skole er organisert i avdelinger. Ledergruppa består av åtte personer som har felles ansvar for utvikling og oppfølging av skolens pedagogiske plattform, planer og satsingsområder.

 

Rektor Kjell Åge Bjørsrud

Assisterende rektor Grete Øksdahl 

 

Avdelingsledere

Avdelingsledernes viktigste arbeidsområder er pedagogisk ledelse og utvikling, personalledelse, budsjett, økonomi og oppfølging av planarbeid.  

Studiespesialisering:  Inger Granli

Studiespesialisering  / Studieleder Arne Sørlien

Helse- og oppvekst og kroppsøving:  Gry Lystad  

Håndverk og industrifag:  Jan Egil Stensli

Pedagogisk støtte: Lars Ottar Westerhaug

Kontor, kantine, drift og renhold: Guri Koht Sørum

Service og samferdsel: assisterende rektor Grete Øksdahl 

 

 

 

Austeng, Hans 1TIB hans.austeng@hedmark.org
Bergersen, Thomas 2KVA thomas.bergersen@hedmark.org
Borg, Merete 1STC merete.borg@hedmark.org
Borgen, Tim Håkon 2ANA tim.hakon.borgen@hedmark.org
Bratheim, Trine Brønn 2HEA trine.bronn.bratheim@hedmark.org
Bryhni, Anne Line 3STB anne-line.bryhni@hedmark.org
Danielsberg, Bjørn Erik 1BAB bjorn.erik.danielsberg@hedmark.org
Eggen, Roy 1TIA roy.eggen@hedmark.org
Elvenes, Kristine K. 1HEB kristine.elvenes@hedmark.org
Enemo, Gunhild 2STC gunhild.enemo@hedmark.org
Finden, Even 1EFB even.finden@hedmark.org
Fjellstad, Håvard 2AUA havard.fjellstad@hedmark.org
Gjørslie, Anders 3PBA anders.gjorslie@hedmark.org
Glestad, Miriam Velle 1STB miriam.velle.glestad@hedmark.org
Grindheim, Ellen Amanda 2STB ellen.grindheim@hedmark.org
Hansen, Nils Godager 2PIA nils.godager.hansen@hedmark.org
Hermansen, Asle 2ANA asle.hermansen@hedmark.org
Holck, Siw-Aina 1STA siw-aina.holck@hedmark.org
Hummelnesset, Even Godager 1EFA even.hummelnesset@hedmark.org
Jensen, Erik Dag 2KEA erik.dag.jensen@hedmark.org
Jonsson, Susanne Gunvor 2BAA susjo@hedmark.org
Langnes, Terje Roos 1BAA terje.langnes@hedmark.org
Lien, Lars Even 2BTA lars.even.lien@hedmark.org
Lierhagen, Nina 1STB nina.lierhagen@hedmark.org
Lodgaard, Vegard 2ELA vegard.lodgaard@hedmark.org
Lyngby, Hanne Børkesveen 3STB hanne.borkesveen.lyngby@hedmark.org
Lyngby, Hanne Børkesveen 3PBB hanne.borkesveen.lyngby@hedmark.org
Lysholm, Hege 2SSA hege.lysholm@hedmark.org
Løberg, Heidi 1HEA heidi.loeberg@hedmark.org
Nicolaisen, Trine 2HAB Trine.Nicolaisen@hedmark.org
Nordnes, Elin 1STA elin.nordnes@hedmark.org
Olsen, Ingunn Oline 3STA i.oline@hedmark.org
Risvik, Siv Anne 3ATA siv-anne.risvik@hedmark.org
Ruud-Olsen, Pål 3AUA paal.ruud-olsen@hedmark.org
Schjønsby, Helle M 1HEG helsc@hedmark.org
Simensen, Gunn Merete Eikeberg 1HED gunn.merete.eikeberg.simensen@hedmark.org
Skogen, Else Gaukerud 1HEC else.skogen@hedmark.org
Solberg, Turid Paulsrud 3STC turid.solberg@hedmark.org
Solgaard, Tonje Flem 2HAA tonje.solgaard@hedmark.org
Sørlien, Arne 2ANA arne.sorlien@hedmark.org
Tangen, Jorunn 2STA jorunn.tangen@hedmark.org
Teigen, Joakim 1SEA joakim.teigen@hedmark.org

 Utviklingsplan 2017-2018.pdf

 

Internkontroll for Ringsaker videregående skole

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?