Om skolen

Sist oppdatert 05.12.2017

Ringsaker videregående skole er organisert i avdelinger. Ledergruppa består av åtte personer som har felles ansvar for utvikling og oppfølging av skolens pedagogiske plattform, planer og satsingsområder.

 

Rektor Kjell Åge Bjørsrud

Assisterende rektor Grete Øksdahl 

 

Avdelingsledere

Avdelingsledernes viktigste arbeidsområder er pedagogisk ledelse og utvikling, personalledelse, budsjett, økonomi og oppfølging av planarbeid.  

Studiespesialisering:  Inger Granli

Studiespesialisering  / Studieleder Arne Sørlien

Helse- og oppvekst og kroppsøving:  Gry Lystad  

Håndverk og industrifag:  Jan Egil Stensli

Pedagogisk støtte: Lars Ottar Westerhaug

Kontor, kantine, drift og renhold: Unni Evensen Grytting

Service og samferdsel: assisterende rektor Grete Øksdahl 

 

Se nederst på siden

 

 

1STA Alhaug, Vigdis vigdis.alhaug@hedmark.org
1TIB Austeng, Hans hans.austeng@hedmark.org
2KVA Bergersen, Thomas thomas.bergersen@hedmark.org
2STC Bjorvatn, Dea Kristine dine.bjorvatn@hedmark.org
1STB Borg, Merete merete.borg@hedmark.org
2ANA Borgen, Tim Håkon tim.hakon.borgen@hedmark.org
1BAB Danielsberg, Bjørn Erik bjorn.erik.danielsberg@hedmark.org
1STB Dyvik, Gina Lang-ee gina.lang-ree.dyvik@hedmark.org
1HEB Elvenes, Kristine K. kristine.elvenes@hedmark.org
3STC Enemo, Gunhild gunhild.enemo@hedmark.org
2AUA Fjellstad, Håvard havard.fjellstad@hedmark.org
2HEA Galaasen, Nina nina.galaasen@hedmark.org
3PBA Gjørslie, Anders anders.gjorslie@hedmark.org
3STB Grindheim, Ellen Amanda ellen.grindheim@hedmark.org
1BAC Hansen, Jan-Ole jan-ole.hansen@hedmark.org
2PIA Hansen, Nils Godager nils.godager.hansen@hedmark.org
2SSA Heggelund, Arne arnhe@hedmark.org
1EFA Hummelnesset, Even G. even.hummelnesset@hedmark.org
2KEA Jensen, Erik Dag Van A. erik.dag.jensen@hedmark.org
2BAA Jonsson, Susanne G.  susjo@hedmark.org
1STC Kjeldstadli, Camilla Azora camilla.azora.kjeldstadli@hedmark.org
3ATA Kværndal, Mona Finsveen mona.finsveen.kvaerndal@hedmark.org
1BAA Langnes, Terje Roos terje.langnes@hedmark.org
2STB Lierhagen, Nina nina.lierhagen@hedmark.org
1TIA Lodgaard, Vegard vegard.lodgaard@hedmark.org
2ELA Lodgaard, Vegard vegard.lodgaard@hedmark.org
1HES Løberg, Heidi heidi.loeberg@hedmark.org
1STA Monsen, Matilde matilde.monsen@hedmark.org
1HEA Mølstad, Tone S.  tone.moelstad@hedmark.org
1EFB Oppegård, Karl Otto karl.otto.oppegaard@hedmark.org
1STC Oppegård, Thor August thor.oppegaard@hedmark.org
1HIG Pedersen, Atle Henning atlped@hedmark.org
3AUA Ruud-Olsen, Pål paal.ruud-olsen@hedmark.org
1HEG Schjønsby, Helle M helsc@hedmark.org
2HAA Simensen, Gunn Merete E. gunn.merete.eikeberg.simensen@hedmark.org
2STA Solberg, Turid Paulsrud turid.solberg@hedmark.org
1HES Solgaard, Tonje F. tonje.solgaard@hedmark.org
1SEA Styren, Christian christian.styren@hedmark.org
3STA Tangen, Jorunn jorunn.tangen@hedmark.org
2BTA Tangnes, Øystein oystein.tangnes@hedmark.org
3PBB Westad, Christian christian.westad@hedmark.org
1HEC Westvang, Rut-Hilde rut-hilde.westvang@hedmark.org

 

 

 

Internkontroll for Ringsaker videregående skole

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?